Приятелството е едно от най- хубавите неща в живота ни. И на всеки е нужно. Нужно е когато си уплашен, когато си тъжен, когато си самотен, когато си гневен и когато си щастлив.
Такова приятелство – чисто, непринудено и по детски наивно спечелиха в лицето на децата от трети Г клас, с класен ръководител Айлин Халибрян от ОУ “Екзарх Антим Първи ” -гр. Пловдив, децата от ЦНСТДБУ – Карлово. Играха, разговаряха, смяха се, получиха подаръци и най-ценното нещо-приятелство.
Благодарим ви деца, благодарим и на родителите им, които са възпитали такива добри, мили, отзивчиви и съпричастни деца! И не на последно място бихме искали да изкажем искрената си благодарност и на техните учители, защото семето на доброто се посява от семейството, но се “отглежда” с добрите дела, които се правят под погледа на учителя.
